Zespół ser­wo­me­cha­nizmu TKD CONNECT

Gotowy do podłączenia silnik
i linie zwrotne do serwonapędów.

CONNECTivity – montaż serwo.

Coraz więcej branż wymaga bardziej złożonych i kompaktowych systemów kablowych i montażowych. Podstawowe połączenie silnika lub podstawowe kable sprzężenia zwrotnego są wymagane bezpośrednio z obrabiarki do szafy sterowniczej lub jako kabel przedłużający między systemami.

Nasze zespoły serwo, zgodne ze standardami producenta, takimi jak Siemens, SEW, BoschRexroth i inne, umożliwiają szybsze podłączenie maszyn. Dzięki temu znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach, takich jak automatyka, technika napędów, sterowania i kontroli produkcji, systemy manipulacyjne, przemysł motoryzacyjny czy e-prowadniki.

Optymalnym rozwiązaniem okablowania jest wolne od zakłóceń połączenie zasilania i transmisji danych. Idziemy o krok dalej i łączymy zespoły serwo z kablami hybrydowymi. W przypadku kabli serwo-hybrydowych silnik i konwerter są połączone tylko jednym kablem zamiast zwykłych 2 lub 3 (rozwiązanie jednokablowe). Zasilanie energią, sygnały enkodera i sterowanie hamulca są w ten sposób połączone w jednym kablu i dlatego są atrakcyjne dla technologii klimatyzacji, przemysłu spożywczego, produkcji papieru i stali, obróbki metalu, a także w sektorze maszyn drukarskich i wielu innych obszarach. Oszczędza to miejsce, czas i pieniądze, ponieważ wystarczy zamówić, ułożyć i przechowywać tylko jeden kabel.

Zespoły serwo zgodnie ze standardami systemowymi

Obsługiwane systemy takie jak:

B&R
Baumuller
Berger Lahr
Control Techniques
ELAU
Fagor
FANUC
Heidenhain
Jetter
Lenze
Napędy LTi
NUM
Omron
Rexroth
SEW
Siemens
Sick
Rummage

Obsługa klienta TKD Polska | CCG
Chętnie doradzimy w temacie zespołów serwo.

Adam Dobrowolski

Manager Sprzedaży

Umów się na spotkanie

Lena Koperska

Business Support Manager

Umów się na spotkanie

Poszukujesz kabla do swojego systemu?

TKD Polska | CCG SERVICE
Znajdź nasz kabel jednym kliknięciem.

KABLE NA ZAMÓWIENIE
NADRUK INDYWIDUALNY
MONTAŻ
DOSTAWA 24h
ZARZĄDZANIE MAGAZYNEM
DOSTAWA NA CZAS
DOSTAWA NA CAŁYM ŚWIECIE
KONTROLA DOSTĘPNOŚCI