Usługi kablowe 360°.

Nie tylko najlepszy produkt, mamy dla Ciebie najlepsze usługi!

Poszukujesz niestandardowych rozwiązań? Jesteśmy gotowi.

Kable na miarę, produkty na zamówienie, nadruki na kablach, specjalne projekty? Jesteśmy gotowi na każde wyzwanie
To właśnie odróżnia nas od innych producentów i dystrybutorów kabli: gdy sprawa jest wyjątkowa, jesteśmy zawsze gotowi do pomocy.
Nasz zespół jest przygotowany na Twoje specjalne życzenia i zawsze ma na uwadze tylko jedno: doskonały rezultat dla Ciebie i Twoich wymagań. Tutaj dowiesz się więcej o naszych usługach.

NASZE USŁUGI DLA TWOICH PROJEKTÓW

Daj się zainspirować naszymi usługami

ŁĄCZNOŚĆ
Gotowe rozwiązania specjalnie dla Ciebie

Systemy okablowania są podstawą niezawodnych procesów operacyjnych – niezależnie od tego, czy chodzi o inżynierię mechaniczną, automatykę, telekomunikację czy przemysł chemiczny; czy to w systemach zbiornikowych, w obszarze audio, wideo i nadawania, czy w technologii bezpieczeństwa. Gotowe do podłączenia rozwiązania kablowe od TKD | CCG pomogą Ci realizować projekty znacznie szybciej i taniej.

KABLE SERWO
Gotowe do podłączenia.

Nasze zespoły serwo, zgodne ze standardami producenta, takimi jak Siemens, SEW, BoschRexroth i inne, umożliwiają szybsze podłączenie maszyn. Dzięki temu znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach, takich jak automatyka, technika napędów, sterowania i kontroli produkcji, systemy manipulacyjne, przemysł motoryzacyjny czy e-prowadniki.

KABEL SPIRALNE
Dla maksymalnej elastyczności.

Kable spiralne spełniają najwyższe wymagania mechaniczne. Dzięki unikalnemu kształtowi jako jedyne są w stanie wytrzymać potrójne obciążenia – rozciąganie, zginanie i skręcanie. Są zatem prawdziwymi mistrzami w swoim zawodzie, w którym energia i/lub dane są potrzebne w trójwymiarowej przestrzeni w szybko zmieniających się pozycjach.

TAŚMA TKANINOWA
Alternatywne połączenie.

Kable taśmowe tkaninowe są technicznie i ekonomicznie atrakcyjną alternatywą dla konwencjonalnych kabli i złożonych e-prowadników. Dzięki procesowi tkania tekstylne kable taśmowe gwarantują gęstość upakowania i zapewniają jasne przyporządkowanie zintegrowanych komponentów całej sieci.

USŁUGI SPECJALNE
Jesteśmy powyżej standardów

Nasi inżynierowie i sprzedawcy udzielają odpowiedzi na pytania techniczne dotyczące zastosowania, właściwości produktu lub doboru materiałów w każdym miejscu gdzie będziesz potrzebował.

NADRUK
Spełniamy indywidualne potrzeby

Dzięki indywidualnemu znakowaniu nadasz swojemu rozwiązaniu kablowemu i przewodowemu nowy wygląd. Wielu naszych klientów wyposaża już swoje kable w swoją osobistą nazwę firmy, stronę internetową lub hasło reklamowe w celu łatwiejszej identyfikacji.

Obsługa klienta od TKD Polska | CCG
Chętnie doradzimy i przedstawimy nasze usługi.

Adam Dobrowolski

Manager Sprzedaży

Umów się na spotkanie

Lena Koperska

Business Support Manager

Umów się na spotkanie