Specjalne rozwiązania
dla Twojego biznesu.

Możemy więcej.

Odpowiednie kable i rozwią­zania kablowe
dla Twojego biznesu.

0
Pracowników TKD
0
Lokalizacje
0
Artykułów
>0
Podzespołów
0%
Zorientowanie na Klienta

TKD na świecie.

TKD Polska jest jednym z największych na świecie dostawców kabli, przewodów, gotowych do podłączenia systemów kablowych i akcesoriów kablowych. Naszym klientom oferujemy szeroką gamę produktów do szerokiej gamy zastosowań w prawie wszystkich branżach. Wszystko związane z kablami, wszystko z jednego źródła.

Dziesięciolecia doświadczenia w budownictwie i technologii aplikacji, w połączeniu z wyraźną świadomością jakości i ochrony środowiska, daje naszym klientom pewność otrzymania innowacyjnych i wysokiej jakości produktów, nawet dla najbardziej wymagających wymagań.

Jesteśmy reprezentowani przez silnych partnerów w ponad 40 krajach na całym świecie. Zgodnie z naszym mottem „Cables in motion” każdego dnia pracujemy nad tym, aby Twoje aplikacje pozostały w ruchu, a tym samym odniosły sukces ekonomiczny.

Nie możesz znaleźć odpowiedniego kabla w naszym portfolio? Porozmawiaj z nami.
Opracowujemy i konstruujemy precyzyjnie kable, linie lub systemy, które są indywidualnie dopasowane do Twoich zastosowań.

Silne marki dla mocnych kabli

Cable Connectivity Group.

Grupa Cable Connectivity Group jest jednym z wiodących światowych dostawców gotowych do podłączenia kabli, systemów kablowych i akcesoriów kablowych.

Naszym celem jest zawsze dostarczanie najlepszego możliwego rozwiązania dla naszych klientów, bez względu na to, jak złożone lub wyjątkowe mogą być Twoje potrzeby.

Oferujemy doświadczenie w tworzeniu bezpiecznych i niezawodnych połączeń dla szybszego , inteligentniejszego i bardziej zrównoważonego świata.

PRODUKCJA

Produkcja elastycznych kabli niskiego napięcia do zastosowań przemysłowych. Zaawansowana technologia i zorientowana na klienta procedura kontroli jakości zdobyły zaufanie wielu firm w całej Europie.

DYSTRYBUCJA

Globalna dystrybucja szerokiej gamy specjalistycznych kabli i akcesoriów kablowych do klientów OEM i hurtowni

z wielu lokalizacji w Niemczech, Holandii, Belgii, Włoszech, Polsce i Chinach.

KONFEKCJA

Specyficzne dla klienta wymagania dotyczące okablowania i pakowania stają się coraz bardziej zróżnicowane i dostosowane do indywidualnych potrzeb. Na każdym kroku mamy eksperta, który towarzyszy Ci przez cały czas.

Odkryj nasze rozwiązanie kablowe dla Twojej branży

Technika rolnicza

Technologia przenośników

Automatyka przemysłowa

Inżynieria mechaniczna i przemysłowa

Przemysł spożywczy

Przemysł windowy

Dźwigi i wciągniki

Łączność

Jesteśmy blisko Ciebie – to zaleta TKD Polska.

Nasz zespół sprzedaży to wysoce wykwalifikowani i kompetentni pracownicy z wieloletnim doświadczeniem w branży kablowej.
Doradzimy Ci zgodnie z Twoimi potrzebami i wspólnie znajdziemy optymalne rozwiązania – nawet przy najtrudniejszych projektach.

TKD | CCG w Polsce
Poznaj naszą
lokalizację w Polsce!

Odkryj teraz
Nasze lokalizacje w Polsce.

Obsługa klienta TKD | CCG

Znajdź swoją
osobę kontaktową

Znajdź osobę kontaktową

TKD | CCG na całym świecie
Poznaj nasze
lokalizacje na świecie!

Odkryj teraz