Technologia przenośni­ków.

Ekstremalne warunki i mocne kable

Najnowocześnie­jsze kable za­pew­niające ekstremalną wydajność.

Cyfryzacja i automatyzacja postępuje także w przypadku dźwigów i systemów przenośnikowych. Wiele obiektów portowych działa w pełni automatycznie i zwiększa prędkości, z jakimi towary muszą być wysyłane i rozładowywane ze względu na coraz krótsze czasy przeładunku. Dla stosowanego okablowania oznacza to, że musi ono spełniać coraz więcej funkcji i być odporne na wpływy środowiska, takie jak silnie wahające się temperatury, wysokie prędkości transportu oraz agresywne, słone powietrze.

Dźwigi i systemy przenośnikowe wymagają ekstremalnie wytrzymałych kabli zasilających i kabli do transmisji danych. Bardzo często, kable o dużych przekrojach muszą być zwijane i rozwijane z bębnów i wózków kablowych z prędkością kilku metrów na sekundę. Ze względu na postępującą cyfryzację, kable hybrydowe są niezbędne, aby przez długi czas wytrzymać trudne warunki zewnętrzne i bezpiecznie przesyłać duże ilości danych. Dysponujemy odpowiednią wiedzą i szerokim portfolio, aby zawsze oferować właściwe rozwiązania.

Poszukujesz kabla do swojego systemu?

Nasze rozwią­zania kablowe i liniowe dla technologii przenośników.

Nasze linie przenośnikowe są w najtrudniejszych warunkach 24 godziny na dobę. 24 godziny na dobę zapewniają, że wszystko działa sprawnie w portach, żegludze, logistyce, górnictwie, holowaniu i odzysku, bez względu na to, jak trudne może być środowisko.

01

Elastyczne kable sterownicze

03

Przewody BUS, LAN, koncentryczne, wideo i systemowe

04

Przewody sterownicze i transmisyjne – bardzo elastyczne – do kablowych prowadnic łańcuchowych i robotów

06

Kable do dźwigów, suwnic i podnośników taśmowych

07

Kable i przewody w izolacji gumowej

NASZE KABLE

ETHERNET PRZEMYSŁOWY – wleczony i skrętny kat.7a

Kabel do transmisji danych umożliwiający przesyłanie sygnałów cyfrowych i analogowych w systemach sieci Industrial Ethernet w zastosowaniach o dużej elastyczności (np. łańcuchy prowadzące energię, roboty bramowe, urządzenia typu “pick & place”, systemy przenośników, obrabiarki itp.).

Do produktu

ÖPVC-JZ/OZ ARCTIC +UV -60 °C
CZARNY

Odporne na promieniowanie UV i zimno kable zasilające, sterujące, połączeniowe i międzysystemowe w systemach elektrycznych (np. w technologii przenośników dla systemów mrożenia żywności lub chłodni).

Do produktu

TKD Polska | CCG SERVICE
Znajdź nasz kabel jednym kliknięciem.

KABLE NA ZAMÓWIENIE
NADRUK INDYWIDUALNY
MONTAŻ
DOSTAWA 24h
ZARZĄDZANIE MAGAZYNEM
DOSTAWA NA CZAS
DOSTAWA NA CAŁYM ŚWIECIE
KONTROLA DOSTĘPNOŚCI

Obsługa klienta TKD | CCG

Nasi doradcy i hand­lowcy są do Twojej dyspozycji.

Piotr Kołodziej

Inżynier Sprzedaży Regionalnej

Umów się na spotkanie

Adam Dobrowolski

Manager Sprzedaży

Umów się na spotkanie

Pasujące pliki do pobrania